Cilt1 Güzellik Dolapları, ürünün içerisinden çıkan adaptörün bir güç kaynağına takılması (priz) ile çalışır. Prize takıldıktan kısa bir süre sonra; sizin tercihiniz doğrultusunda hem soğutucu hem de ısıtıcı olarak kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz termoelektrik güç kullanır, ultra sessizdir ve %100 çevre dostudur.

Dolabınızın derecesi 5ºC – 10ºC ye kadar düşebilir ve 50-65ºC termostatlara kadar ısınabilir. Not: Lütfen bir çalışma modundan diğerine geçmeden 30 dakika kadar bekleyin. (Bu sayede dolabınız yorulmayacaktır)

Cilt1 güzellik dolabınız bir güç kaynağına takıldıktan hemen sonra soğutmaya başlar ancak uygun soğutma derecesine 48 saat sonra ulaşır.

Dolabınızı, ısı kaynaklarından, direkt güneş ışığından, nemden ve ıslak yüzeylerden uzak tutmanızı öneriyoruz.

Islak yüzeylerin üzerine koymayın.
Fan’ı tıkamayın.
Herhangi bir alandan 3-5 cm kadar boşluk bırakın.

Evet! Eğer dolabınız bir üretim hatasıyla karşılaşırsa, 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

En sık kullandığınız bakım ürünlerinizin raf ömrünü uzatmak, zararlı bakterilerin ortaya çıkma riskini azaltmak istemez misiniz? Güzellik dolabınız sayesinde ürünleriniz maksimum etkiye ulaşacaktır. Tüm bunların yanında soğuk bir yüz maskesi, yüz rollerları ( jade roller’lar, gua sha’lar) göz kremi ve nemlendiricileriniz doğal bir şişkinlik giderici haline gelecektir.

Mutfak dolaplarının derecesi 0-3 ºC arasında çalışır, ürünlerinizin aktif bileşenleri bu derecelerde donar ve parçalanır, bu sebeple özellikle güzellik&kozmetik ürünler için ideal değildir.

Cilt1 Güzellik Dolabı’ nın derecesi, cilt bakım ürünleriniz için yeterince soğuk ancak mutfak dolapları kadar ürünlere zarar verecek soğuklukta değildir.

FAYDALARI


Tüm cilt bakım ürünlerinizin raf ömrünü %40 oranında uzatır.
Serumlar, nemlendiriciler, yağlar, toner’lar, yüz, göz, dudak maskeleri, jade roller ve gua sha taşları, cilt bakım aplikatörleri ve hatta ojeleriniz için mükemmeldir!

Soğuk etkisiyle tüm ürünleriniz cildinizi canlandırmak, şişkinliği almak ve maksimum etkisine ulaşmak için hazırdır!

Mutfak buzdolabında ürünlerinizi sakladığınız günlere elveda deyin!

Cilt1 güzellik dolabı, kişisel bakımınız için güzellik rutininize kusursuz bir şekilde uyan şık ve zahmetsiz bir çözümdür.

Ürünlerinizi daha soğuk bir ortamda saklamanın, onların raf ömrünü uzatmaktan, bu ürünlerin daha derine nufüz etmesine izin vererek sakinleştirici özelliğe sahip olmasına kadar sayısız yararı vardır.

C vitamini, Retinol veya Benzoil Peroksit formülleri gibi yüksek miktarda aktif bileşen içeren cilt bakım ürünleri, doğrudan güneş ışığına veya ısıya maruz kaldığında bozulma eğilimindedir. Bu gibi ürünleri Cilt1 güzellik dolabınızda saklamanızı öneririz.